Hakkımızda

Biz Kimiz

“ Dekomart, daha iyi bir yaşam için tasarım, ancak bunun ötesinde kaliteli çözümler vaat ediyor. ”

Dekomart, 2005 yılında mükemmel tasarıma ilham veren bir ürün koleksiyonu sağlama misyonuyla kuruldu. Baştan beri, başarımızı pazardaki en iyi markaları temsil edebilme arzumuza borçluyuz.

İthalatçı, distribütör ve perakendeci olarak, iç mimarlar, mimarlar ve bayilerimiz için showroom’umuzda çeşitliliğe çok önem veriyoruz. Showroomumuz sürekli ilham veriyor: rafine ürün seçimi, yenilikçi yaşam tarzı vinyetleri ve özenli hizmet. Web sitemizde seçkin bir ürün grubunu gösteriyoruz, bu nedenle lütfen tüm koleksiyonumuzu görüntülemek için showroomumuzu ziyaret edin veya bir satış temsilcisiyle görüşün.

Görev Beyanı

Müşterilerimize, gereksinimlerini tam olarak karşılayabilecek lükste ve kalitede ürünleri, en doğru fiyatlara yaratıcı tasarım fikirlerimiz ile sunuyoruz.

Temel Değerler

KALİTE – Müşterilerimizin gereksinimlerine en uygun en üst kalitedeki ürünleri ve hizmetleri sunarız.

DOĞRULUK – Biz doğru olanı yaparız ve taahhütlerimizi yerine getiririz. Dürüst ve etik çalışma tarzımızla tüm hizmet ve faaliyetlerimizden sorumluyuz.

TAKIM ÇALIŞMASI – Aldığımız sonuçlardan ve ekip çalışmasından motive oluyoruz. Müşterilerimize ve ekip üyelerimize gerçekten önem veriyoruz.

 

Showroom

SWITCH THE LANGUAGE
Ankara Showroom
Turan Güneş Bulvarı No: 59 / A Çankaya / Ankara
+90 312 443 00 75
+90 312 443 00 63
İstanbul Ofis
Yetkili: Nilüfer KANLIOĞLU
+90 534 030 09 07
Cart