Devon&Devon

1989 yılında Floransa’da kurulan ve 2017’den beri Italcer Group’un bir parçası olan Devon & Devon, küresel olarak ev ve yaşam deneyimini yaşamanın büyükelçisi olarak bilinen bir İtalyan şirketidir.

Şirket, müşterilerinin tasarım tercihlerine özel, eksiksiz ve koordine edilmiş iç tasarım çözümleri ile eşlik ediyor. Koleksiyonlar banyo ürünleri (sıhhi tesisat, küvetler, duşlar, musluklar) ve mermer, seramik ve ahşap zeminler ve duvar kaplamaları ile tüm eve özel çözümler; duvar kağıdı ve mobilya; aynalar ve lambalar; ve markanın ikonik stilinden esinlenen eksiksiz bir yaşam tarzı nesneleri butiği.

Devon & Devon’un üretim felsefesinin temel değeri, hammaddelerin mükemmelliğinden, zanaatkarlarının işçiliğinden ve ortak çalışanlarının yeteneklerinden kaynaklanan kaliteye olan mutlak bağlılığıdır.
Üretimin büyük bir kısmı bin yıllık üretim bilgisine ev sahipliği yapan Toskana’da gerçekleşiyor. Diğer tüm küçük üretim birimleri, tüm Avrupa, İtalya ve İngiltere’de bulunmaktadır: her bölgede Devon & Devon, her ürünü her gün seçen, şekillendiren, çalıştıran, cilalayan, modelleyen, süsleyen ve bitirenlerin becerilerini geliştirir.

Ürün tasarımı (bir şirket içi Stil Departmanı tarafından geliştirilen), Floransa geleneğinin atmosferine ve 1900’lerin en rafine Amerikan tasarımının cazibesine sahip Floransalı Rönesans’tan ilham alıyor.
Unutulmuş veya modası geçmiş olarak kabul edilen gelenekler, sürekli olarak yeniden keşfedilmekte, yeniden yorumlanmakta ve çağdaş klasik eserlerde eşsiz tadı ve zamansız cazibesi ile çevrilmektedir.

80’den fazla ülkede bulunan Devon & Devon, dünyanın en önemli şehirlerinde bulunan 16 adet tek markalı mağazayı doğrudan yönetiyor. Her biri ziyaretçilerin kendilerini Devon & Devon ev ve yaşam tarzı kavramına sokmalarını ve şirketin DNA’sında uzun süredir devam eden projenin kültürünü keşfetmelerini sağlayan özel bir yerdir.

d catalogo_book_2019_ _devon_devon_web
d catalogo_new_collection_2019_ _devon_devon_web
d catalogo_surfaces_2019_devon_devon_web_111119
d devon devon_catalogo_interiors_bath_decor
d devon devon_catalogo_interiors_consoles_e_vanity_units
d devon devon_catalogo_interiors_sanitaryware
d devon devon_catalogo_interiors_shower_enclosure
d devon devon_catalogo_interiors_taps
SWITCH THE LANGUAGE
Ankara Showroom
Turan Güneş Bulvarı No: 59 / A Çankaya / Ankara
+90 312 443 00 75
+90 312 443 00 63
İstanbul Ofis
Yetkili: Nilüfer KANLIOĞLU
+90 534 030 09 07
Cart